Teknikum Servis Takip Portalı  • * Proje gizliliği nedeni ile demo proje bile olsa 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır.
  • ** Farklı platformlarda (pc/mobil) farklı sayfaların örnek kullanımı ve sayfa görselleri ilgili projeden alınmıştır.
  • *** Tüm çalışmalarımız firma talepleri dikkate alınarak, firma dilinde konuşulan tanımlara, alışık oldukları sisteme uyum sağlayacak biçimde, görsel ve yazılım çalışmalarımız yapılmaktadır.

Teknikum Enjeksiyon Makineleri Kalıp Değiştiriciler Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti firmasına özel olarak bu proje gerçekleştirilmiştir.

Proje kapsamında  hizmet verilen bakım/onarım/değişim gibi servis hizmetleri dijital ortamda saklanmakta ve yönetilebilmektedir. 


Verilen servis hizmeti sonunda mobil cihazlar üzerinden sanal imza oluşturularak ve dijital belge e-mail yoluyla hizmet alınan firmaya gönderilebilir ve dijital dönüşüm sağlanmış olur.

Bu proje ile servis hizmeti alan firma ile servis hizmeti veren firma arasındaki süreçler dijital ortamda saklanmakta ve yönetilebilmektedir.

Dijital dönüşüm ile birlikte kağıt israfını önlemiş, müşteri onayını tablet/telefon üzerinden alarak servis hizmetini tamamlamış olan firma için mobil uyumlu bir proje geliştirmekten mutluluk duyduk.

Firma İhtiyaçları;

  • Servis hizmetlerinin arşivlenmesi
  • Servis hizmeti detayları ve servis hizmeti alan firma için onay mekanızması
  • Dönemsel servis hizmeti analizi

dsm Çözümleri ve Proje Uygulaması;

  1. Cari takip ve analizi
  2. Servis hizmetinde kullanılan işçilik ve sarf malzeme takibi
  3. Servis hizmeti sanal imza ile onay ve e-mail bildirimi
  4. Aylık servis hizmet listesi


Proje uygulama ve çözümlerimizi belirlediğimiz plana göre zamanında ve ihtiyaçlarını tam karşılayabilecek şekilde tamamladık.


TOP